HOME  POZYCJONOWANIE  E-PODPIS   O NAS  HOSTING  STRONY  CMS  FIRMY  MULTIMEDIA  KONTAKT 
 
Serwisy internetowe

Strona www pomaga stworzyć oczekiwany przez Klienta wizerunek firmy w Internecie oraz zaprezentować aktualną ofertę. Najczęściej stanowi jej medialną reklamę, platformę sprzedaży, jak i doskonały system przekazywania informacji. Serwis internetowy jest dzisiaj niezbędnym elementem funkcjonowania każdej firmy. Nasze pomysły są kreatywne, a jednocześnie spójne ze strategią firmy.

W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta, tworzymy zaawansowane projekty w pełni prezentujące ofertę i wizerunek przedsiębiorstwa, jak i niewielkie strony ograniczające się do przedstawienia podstawowych informacji o firmie.

Dzięki znajomości zachowań i potrzeb społeczności internetowej (8,7 mln osób w Polsce) dostarczamy rozwiązania w pełni odpowiadające oczekiwaniom oraz preferencjom Klienta !

Inne propozycje:
Forum Dyskusyjne
Sklep VirtueMart- licencja GNU/GPL
Sklep OsCommerce Professional- licencja GNU/GPL. Już wycofany z naszych usług.


Przy projektowaniu strony korzystamy z najnowszych technologii i rozwiązań, które najbardziej efektywnie będą prezentować firmę. Pamiętamy, że sztuką tworzenia serwisów internetowych jest połączenie funkcjonalności (prostoty nawigacji, intuicyjnej struktury oraz łatwości korzystania) z odpowiednią formą przekazu (właściwą zawartością merytoryczną, estetyczną i funkcjonalną grafiką) oraz poprawną technicznie implementacją (zgodną z obowiązującymi normami i standardami internetowymi).

W ramach strony www zaprezentujemy Państwa firmę, jej historię, aktualną ofertę oraz dowolną treść. Zastosowanie dodatkowych modułów takich jak: wyszukiwarka, ankieta, mapa strony czy newsletter wzbogaca interaktywność i funkcjonalność serwisu. Dodatkowo zaproponować możemy połączenie serwisu www z dowolnymi systemami internetowymi, które ułatwią funkcjonowanie firmy.
 
     
COPYRIGHT TO ESEM